Stołówka szkolna - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

Opłata za obiady w kwietniu 2024 roku wynosi 108,00 zł (18 dni x 6,00 zł).

Deklaracja żywieniowa  oraz jadÅ‚ospis znajdujÄ… siÄ™ poniżej.

Szanowni Rodzice, poniżej podajemy numer rachunku, na który należy dokonywać pÅ‚atnoÅ›ci za obiady:

Szkoła Podstawowa nr 15 w Sosnowcu,
PKO Bank Polski SA
Nr konta: 56 1020 2313 0000 3702 0579 6133

W tytule przelewu należy podać:  imiÄ™ i nazwisko dziecka, klasa, obiady za miesiÄ…c..........,  kwota ……………

WpÅ‚at należy dokonywać z góry do 10-go dnia każdego miesiÄ…ca.

Wysokość wpłaty w danym miesiącu będzie podana na stronie internetowej szkoły. Ewentualne odliczenia będą przekazywane przez intendenta jako wiadomość przez dziennik elektroniczny.

W przypadku niedotrzymania terminu przez rodzica (opiekuna) od dnia 15 danego miesiÄ…ca wstrzymane zostanie wydawanie posiÅ‚ków. OpÅ‚aty za dni, w których dziecko korzystaÅ‚o z obiadów należy niezwÅ‚ocznie uregulować.

Po 10-tym każdego miesiąca obowiązują ustawowe odsetki za nieterminową wpłatę. W takim wypadku wychowawca świetlicy udzieli informacji jaką kwotę odsetek należy doliczyć do opłaty za obiady.

Zaprzestanie korzystania z obiadów, a nie zgÅ‚oszenie tego w Å›wietlicy bÄ™dzie wiÄ…zaÅ‚o siÄ™ z koniecznoÅ›ciÄ… zapÅ‚acenia za niewykorzystane posiÅ‚ki. Wszelkie zmiany dotyczÄ…ce obiadów prosimy zgÅ‚aszać do wychowawcy Å›wietlicy lub intendentki osobiÅ›ciej. CaÅ‚kowitÄ… rezygnacjÄ™ z obiadów należy zgÅ‚osić w formie pisemnej tydzieÅ„ przed koÅ„cem miesiÄ…ca.

OpÅ‚aty za niewykorzystane posiÅ‚ki podlegajÄ… zwrotowi tylko w przypadku wczeÅ›niejszego powiadomienia o nieobecnoÅ›ci dziecka na obiedzie. Zwrot dokonywany jest w formie pomniejszenia pÅ‚atnoÅ›ci w kolejnym miesiÄ…cu. ZgÅ‚oszenie powinno nastÄ…pić najpóźniej jeden dzieÅ„ przed nieobecnoÅ›ciÄ… z wyjÄ…tkiem poniedziaÅ‚ku, gdzie nieobecność zgÅ‚asza siÄ™ do godziny 8.00. ZgÅ‚oszenie powinno nastÄ…pić osobiÅ›cie lub telefonicznie. W grudniu (koniec roku kalendarzowego) i w czerwcu (koniec roku szkolnego) odpisy za obiady można podać wyÅ‚Ä…cznie przed opÅ‚atÄ… za obiady tj. przed 10 dniem danego miesiÄ…ca.

W przypadku nieobecności ucznia w szkole obiad można odebrać w godzinach od 13.45 do 14.00.

O nieobecności dziecka na obiedzie prosimy powiadamiać intendenta osobiście lub telefonicznie pod numer 32 299 37 14 wew. 22 do godziny 15:00.

Data dodania: 2019-10-17 21:35:44
Data edycji: 2024-04-05 11:53:30