Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina zajęć

Temat zajęć

1.      

Bębenek Małgorzata

 

Wtorek

10.35 – 11.35

Zajęcia plastyczne

2.      

Broczkowska Anetta

 

Poniedziałek

8.00-9.00

Środa

14.10-15.10

Zajęcia z siatkówki

3.      

Cecha Paweł

 

Czwartek

7.30 – 8.00

Język niemiecki na wesoło

4.      

Dubiel Paweł

 

Środa

15.00-16.00

Konsultacje logopedyczne

5.      

Dziembor Patrycja

 

Poniedziałek

7.45-8.45

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego

6.      

Gabor Katarzyna

 

Piątek

8.30-9.30

Zajęcia świetlicowe

7.      

Gałczyński Łukasz

 

Piątek

7.00-8.00

Z chemią i fizyką za pan brat

8.      

Hasik Joanna

 

Wtorek

11.30-12.30

Zajęcia wspierające rozwój dziecka (zajęcia świetlicowe)

9.      

Jawień Mariola

 

 

Środa

17.00-18.00

Konsultacje dla rodziców – rady i wskazówki jak pracować z dzieckiem z wadą wymowy.

10.                        

Jureczka Barbara

 

 

Środa
8.30-9.30

Potyczki z angielskim

11.                        

Kaptur Mirosław

 

Środa

12.30-13.00

Świat fizyki

12.                        

Kapalczyk Małgorzata

 

Środa

11.30-12.30

Łamańce językowe

- zajęcia świetlicowe

13.                        

Kic Karina

 

 

Piątek

7.00 – 8.00

Potyczki matematyczne

14.                        

Kondracka Magdalena

 

 

Środa

11.30-.12.30

Twórcze spotkania w świetlicy szkolnej

15.                        

Kupczyk Bożena

 

Środa

7.00-8.00

Z biologią na Ty

16.                        

Kuś Artur

 

Piątek

12.30-13.30

Piłka nożna

17.                        

Lis-Pawelec Beata

 

Czwartek

7.00-8.00

Gry i zabawy w świetlicy szkolnej

Raz w miesiącu spotkanie z SU

18.                        

Malecka Anna

 

Piątek

13.30-14.30

Z angielskim w Wielki Świat

19.                        

Niziurska Anita

Czwartek

8.45-9.45

Odkrywamy tajemnice historii

20.                        

Niestój Agnieszka

Poniedziałek

9.30-10.30

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

21.                        

Orzechowska Beata

 

Czwartek

15.30 – 16.30

Konsultacje dla rodziców

22.                        

Pawelec Aleksandra

 

Piątek

7.45-8.45

Zajęcia wspierające rozwój uczniów

23.                        

Radomski Tomasz

 

Poniedziałek

15.00-16.00

 

Druk 3D

24.                        

Rycombel Beata

 

Poniedziałek

12.35-13.20

Zajęcia wspierające rozwój dziecka

25.                        

Ryt Aleksandra

Środa
11.30-12.30

To już umiem, to już wiem

26.                        

Sadowska-Pająk Agata

 

Środa

11.30-12.30

Zajęcia wspierające rozwój dziecka

27.                        

Sierak Katarzyna

Wtorek

7.00-8.00

Zajęcia wspierające rozwój dziecka – pomoc w świetlicy szkolnej

28.                        

Sikora Edyta

Wtorek

13.30-14.30

Zajęcia dydaktyczne z matematyki dla klasy 7

29.                        

Sikorska-Dymanus Iwona

Środa

11.30-12.30

Zajęcia j.polskiego dla obcokrajowców

30.                        

Siwek Izabela

Czwartek
14.00-15.00

Zajęcia z doradztwa zawodowego

31.                        

Szczerbowska Magdalena

 

Czwartek

8.00-9.00

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

32.                        

Ślefarski Bartłomiej

 

Wtorki

15.00-15.30

Zajęcia wokalne

33.                        

Wspaniała – Rak Joanna

Wtorek

8.00-9.00

Pogotowie matematyczne

34.                        

Wojniak Ewelina

Piątek

14.10-15.10

Zajęcia geograficzne

 

Data dodania: 2022-09-24 17:53:22
Data edycji: 2023-11-22 08:48:11
Ilość wyświetleń: 1071

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej