Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

w roku szkolnym 2024/2025

 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

 

mgr Joanna Hasik

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy

 

mgr Magdalena Kondracka

nauczyciel mianowany

nauczyciel plastyki, wychowawca klasy

 

mgr Karina Kic

nauczyciel kontraktowy

wychowawca klasy III b

 

mgr Aleksandra Pawelec

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy III a

 

mgr Beata Rycombel

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy II c

 

mgr Aleksandra Ryt

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy I a

 

mgr Agata Sadowska - Pająk

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy III c

 

mgr Katarzyna Sierak

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy II b

 

Nauczyciele klas IV - VIII

 

mgr Anetta Broczkowka

nauczyciel mianowany

nauczyciel wychowania fizycznego

 

mgr Patrycja Dziembor

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz

 

mgr Mariola Jawień

nauczyciel dyplomowany

logopeda

 

mgr Barbara Jureczka

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy V a

 

mgr Małgorzata Kapalczyk

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy

 

mgr Bożena Kupczyk

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel przyrody i biologii, wychowawca klasy VII a

 

mgr Beata Lis – Pawelec

nauczyciel mianowany

nauczyciel religii

 

mgr Anna Malecka

nauczyciel dyplomowany

dyrektor szkoły, nauczyciel języka angielskiego

 

mgr Anita Niziurska

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel  historii , wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy VII b

 

mgr Agnieszka Niestój

nauczyciel mianowany

nauczyciel języka angielskiego

 

mgr Beata Orzechowska

nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny, pedagog specjalny, wychowawca klasy VI a

 

mgr Edyta Sikora

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel  matematyki, wychowawca klasy VIII a

 

mgr Iwona Sikorska – Dymanus

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V b

 

mgr Izabela Siwek

nauczyciel dyplomowany

wicedyrektor szkoły, doradca zawodowy, wychowawca klasy VI b

 

mgr Magdalena Szczerbowska

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy  VIII b

 

mgr inż.  Joanna Wspaniała - Rak

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel matematyki i techniki

 

mgr Paweł Cecha

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel  języka niemieckiego

 

mgr Paweł Dubiel

nauczyciel mianowany

psycholog

 

Katarzyna Gabor

nauczyciel początkujący

wychowawca   świetlicy

 

dr inż.  Łukasz Gałczyński

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel chemii , fizyki i matematyki

 

mgr Tomasz Janus

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i historii

 

mgr Artur Kuś

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel  wychowania fizycznego

 

mgr Konrad Mruk

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel religii

 

mgr Tomasz Obertyn

nauczyciel mianowany

nauczyciel  wychowania fizycznego

 

mgr Bartłomiej Ślefarski

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel  muzyki

 

mgr Tomasz Radomski

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel informatyki

 

mgr Ewelina Wojniak

nauczyciel mianowany

nauczyciel przyrody i geografii

 

 

 

Data dodania: 2019-10-17 21:31:00
Data edycji: 2024-07-05 13:15:17
Ilość wyświetleń: 10902

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej