Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych odbywa się na platformie https://slaskie.edu.com.pl/kandydat

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa śląskiego na rok szkolny 2024/2025 znajdują się tutaj: KLIK

Kandydat do klasy pierwszej szkoły ponadpodstawowej, której organem prowadzącym jest Miasto Sosnowiec może wybrać trzy szkoły i dowolną liczbę oddziałów w danej szkole. Kandydaci do klas dwujęzycznych, klas sportowych i mistrzostwa sportowego oraz klasy przygotowania wojskowego, w wybranych szkołach będą musieli przystąpić do sprawdzianu kompetencji językowych lub sprawdzianu sprawności fizycznej.

W przypadku problemów bądź pytań związanych z rekrutacją zachęcamy do kontaktu z Panią Wicedyrektor mgr Izabelą Siwek - doradcą zawodowym.

Data dodania: 2024-07-11 11:47:23
Data edycji: 2024-07-11 12:19:23