Zamiast kwiatka damy datka - działalość Rodziców SP 15 w walce z koronawirusem

Drodzy RODZICE, Szanowni Państwo!

Z wielkim sukcesem zakończyła się nasza akcja! Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym klasom w zbiórkę pieniężną dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego.

Kwota, którą wpłaciły poszczególne klasy naszej szkoły wyniosła 1270zł, 220zł wpłaciły osoby prywatne, które zobaczyły post na szkolnym FB.

W dniu 29 kwietnia zostały do szpitala przekazane zakupione towary na łączną kwotę 1490zł. Jesteście Wielcy Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom Kl. 1a, Kl. 2a, Kl. 2b, Kl. 3a, Kl. 4a, Kl. 5a, Kl. 6c, Kl. 7b

P.S. W imieniu pracowników szkoły i społeczności uczniowskiej, serdecznie dziękujemy za pomoc Pani Aleksandrze Zwolińskiej, Agacie Małeckiej i panu Jarosławowi Kaczmarkowi. To już druga nasza wspólna akcja:)

”Zamiast kwiatka damy datka” - dziękujemy WAM!

Data dodania: 2020-04-30 20:56:56
Data edycji: 2020-04-30 21:06:04