Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Nadszedł długo wyczekiwany czas odpoczynku oraz pożegnań. Dnia 21.06.2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. O godzinie 9:00 miało miejsce pożegnanie klasy 8a. Podczas uroczystości wręczono tytuły dla każdego z absolwentów oraz po raz pierwszy wręczono Nagrodę Absolwenta Roku im. Jacka Cygana, która trafiła w ręce Emilii Maleckiej. Wśród szczególnie wyróżnionych uczniów znalazły się także laureatki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych - Natalia Sadowska oraz Aleksandra Górka. Za część artystyczną podczas pożegnania odpowiadali uczniowie klas siódmych. Podczas zakończenia wręczono wiele nagród i wyróżnień dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce, a także dla tych, których frekwencja w roku szkolnym 2023/2024 wynosiła 100 %. Pani Dyrektor mgr Anna Malecka oraz Pani Wicedyrektor mgr Izabela Siwek nagrodziły także uczniów, którzy otrzymali stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pod koniec spotkania przedstawiciele Rady Rodziców pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią mgr Małgorzatę Bębenek, a sama Pani Małgorzata wygłosiła niezwykle wzruszającą przemowę. Na zakończeniu roku szkolnego klas młodszych, które odbyło się o godzinie 11:00 przedstawiono również część artystyczną oraz pożegnano klasy trzecie, które w kolejnym roku szkolnym rozpoczną nowy etap edukacyjny. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na rozdanie świadectw.

Wszystkim naszym uczniom oraz absolwentom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, ciekawych podróży, niezapomnianych wspomnień, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz osobom działającym na rzecz naszej placówki za owocną współpracę w roku szkolnym 2023/2024.

Składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla Pani mgr Małgorzaty Bębenek, która przepracowała w naszej placówce blisko 40 lat. Życzymy Pani zdrowia, odpoczynku oraz czasu na realizację własnych pasji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Data dodania: 2024-06-23 20:03:41
Data edycji: 2024-06-27 20:06:42