Z wizytą w Hospicjum Św. Tomasza w Sosnowcu

23 stycznia uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Dyrektor Anny Maleckiej i z udziałem ks. Konrada Mruka odwiedzili Hospicjum Św. Tomasza w Sosnowcu, by wnieść do serc podopiecznych ośrodka odrobinę radości i uśmiechu. Klasa 1b wraz z wychowawcą p. Katarzyną Sierak zaprezentowała z dziecięcym urokiem i wdziękiem góralskie jasełka, a schola wNiebogłosy (uczniowie SP15 oraz PM20) zaprosiła zebranych gości do wspólnego kolędowania. „Maleńka Miłość” w wykonaniu nauczyciela Przedszkola Miejskiego nr 20 - pani Magdaleny Dąbrowskiej - była pięknym zwieńczeniem naszego spotkania.

Była to wspaniała lekcja wrażliwości i empatii. Pani Dyrektor Anna Malecka odebrała z rąk Pani Prezes Małgorzaty Czapli podziękowanie za zaangażowanie naszej szkoły w działania mające na celu wsparcie sosnowieckiego hospicjum. Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice i Uczniowie, za okazane serce podczas konkursu szopek, kiermaszu bożonarodzeniowego, a także podczas zbiórki artykułów, które dziś zostały przekazane na ręce opiekunów.

Data dodania: 2024-01-24 08:03:03
Data edycji: 2024-01-24 08:04:38