XI Turniej Szachowy

28 kwietnia w naszej szkole odbył się XI Turniej Szachowy o Tytuł Szach-Mistrza Dzielnicy Niwka pod hasłem „Pomoc Ukrainie”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu, którzy rozgrywali mecze szachowe w grupie młodszej PIONEK i kategorii dla uczniów starszych – SKOCZEK. Sędzią głównym spotkania był Jarosław Kaczmarek – pomysłodawca i organizator turnieju. Patronat nad turniejem objęli: dyrektor szkoły – Anna Malecka,  wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Górników w Polsce – pan Arkadiusz Siekaniec, wiceprzewodniczący Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Sosnowiec – pan Andrzej Adamczyk, Radny Miasta Sosnowca – pan Michał Zając.  Gościem zaproszonym na tę okazję była pani Wiesława Szopa – były dyrektor SP 15. A oto jak wygląda tabela wyników:

KATEGORIA PIONEK:

I miejsce - Franek Czarnecki klasa I b
II miejsce - Filip Sobczyk klasa IV b
III miejsce - Filip Baranowski klasa IV b
IV miejsce - Maksymilian Sadowski klasa I b
V miejsce - Filip Sitarz klasa II b

KATEGORIA SKOCZEK:

I miejsce – Jakub Pawelec  SP 15

II miejsce – Oskar Kiełczyński SP 4

III miejsce – Alan Czarnecki SP 4

IV miejsce – Jakub Bochenek SP 4

V miejsce – Mateusz Czop SP 15

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, a uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu za udział w naszym turnieju. Serdecznie zapraszamy za rok.

Data dodania: 2022-05-02 06:02:38
Data edycji: 2022-05-04 13:25:44