Wycieczka klasy 1a i 2a na Jurę Krakowsko-Częstochowską

12 maja klasy 1a i 2a ruszyły na podbój Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W Podlesicach na naszych uczniów czekało sporo atrakcji: wędrówka na Górę Zborów i podziwianie pięknych widoków, gra terenowa z użyciem map i kompasów mająca na celu odnalezienie unikalnych kodów, wspólne otwieranie skrzyni ze skarbami, zajęcia w ramach sztuki przetrwania, rozpalanie ognia krzesiwem czy budowanie obozowiska/szałasów. Każde zadanie wymagało od wszystkich dzieci zaangażowania i uczyło je umiejętności współpracy. Nasi uczniowie spisali się na madal! Na koniec czekały na nich pyszne kiełbaski z grilla. Był również czas na zabawy integracyjne oraz zakup pamiątek. Przez cały dzień towarzyszyła nam wspaniała, słoneczna pogoda.

Data dodania: 2023-05-17 11:50:24
Data edycji: 2023-05-17 12:45:55