Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W piątek, 10 września, odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Swoją kandydaturę zgłosiło 9 uczennic i 1  uczeń naszej szkoły. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

Do głosowania uprawnieni byli wszyscy uczniowie klas 4-8 oraz cała Rada Pedagogiczna. Po podliczeniu oddanych głosów nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 został uczeń klasy 8b – Oliwier Kaleta, a funkcję jego zastępców objęły Zuzanna Sikora z klasy 8c oraz Emilia Malecka  z klasy 6a.

Skład całej Rady Samorządu Uczniowskiego na najbliższy rok szkolny to:

-Patrycja Gruszczyńska

- Malwina Tubek