Witajcie Uczniowie !

"Kto nigdy uczniem nie był, też mistrzem nie będzie"

przysłowie szesnastowieczne

Kochani Uczniowie.

Życzymy Wam, by każdy dzień spędzony w szkole był radosnym spotkaniem z nauką, odkrywaniem jej tajemnic,  poznawaniem otaczającego świata.  Życzymy, by czas mijał spokojnie, bezpiecznie i przyjaźnie.

Drodzy Nauczyciele.

To Wasz trud, wysiłek i mozolna praca dają efekty. Życzymy wielkiej wytrwałości w pracy Pedagoga, Mistrza, Przewodnika, Autorytetu, a także satysfakcji i zadowolenia z sukcesów swoich wychowanków.

Drodzy Rodzice, Szanowni Przyjaciele Szkoły

Od Państwa, pierwszych i najważniejszych nauczycieli swoich dzieci, zależy najwięcej. Życzymy Państwu radości i dumy z osiągnięć swoich dzieci.

Bez Państwa wsparcia, serca i oddania dla spraw  szkoły nie moglibyśmy poszczycić się dzisiejszymi sukcesami. Prosimy, by zachowali Państwo, tak jak dotąd, wrażliwość na potrzeby szkoły. Nie szczędźmy czasu i uwagi naszym dzieciom, to nasza nadrzędna, wspólna wartość.

Życzymy Wszystkim zdrowego i bezpiecznego roku szkolnego 2020/2021

Wiesława Szopa i Anna Malecka