Wiosenne przedstawienie

Dnia 6 czerwca uczniowie kl. 1 A pod kierunkiem wychowawcy p. Magdaleny Kondrackiej wystawili
swoje pierwsze wiosenne przedstawienie dla oddziałów przedszkolnych oraz młodszych przedstawicieli społeczności uczniowskiej z klas 1-3.
Tytuł nawiązywał do aktualnie panującej pory roku - "Wiosna już w pełni".

Udało nam się zgromadzić liczną publiczność. Pomimo tremy i dozy niepewności: "czy dobrze wypadniemy?" - początkowy stres okazał się dla nas mobilizujący. Wspierała nas wychowawczyni, więc nie musieliśmy się niczego obawiać :-)

Podczas krótkiej inscenizacji zaprezentowaliśmy nasze wszystkie talenty: taniec motyli, recytacja wierszy wiosennych w języku polskim oraz ukraińskim a także wspólne wykonanie 3 piosenek.
Wierzymy, że udało nam się choć na chwilę przenieść Was do bajkowego świata owadów i leśnych stworzeń.

Wspólny występ nauczył nas, jak ogromną rolę odgrywa wzajemna współpraca aktorów na scenie.

Na zakończenie pragniemy podziękować naszym wspaniałym Rodzicom, którzy nie szczędzili trudu, by pomóc nam w przygotowaniu fantastycznych, wiosennych kostiumów oraz rekwizytów.

Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy do obejrzenia relacji z przedstawienia.

LINK DO FILMIKU: https://youtu.be/39U_ptUPLW4

Data dodania: 2022-06-08 17:35:30