Wicemistrzowie Województwa Śląskiego oraz II Wicemistrzynie Województwa Śląskiego
Dwoma miejscami na podium zakończyły nasze uczennice oraz uczniowie w Mistrzostwach Śląska w hokeju na trawie. Tak dziewczęta jak i chłopcy musieli rozegrać aż 12 meczy aby na końcu uśmiechnąć się do aparatu w ręce trzymając wywalczone medale.