Ważny komunikat dyrektora szkoły

Szanowni Państwo. Drodzy Uczniowie.

Do dnia 8 listopada zawieszono naukę stacjonarną dla uczniów klas IV – VIII. Oznacza to, że uczniowie tych klas realizują naukę zdalną z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Dla uczniów, którzy mają problem ze sprzętem, dostępem do Internetu lub którzy nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, zostaną zorganizowane stanowiska do pracy zdalnej w szkole. Rodziców uczniów prosimy o niezwłoczne poinformowanie wychowawcy klasy o potrzebie skorzystania z takiej formy pracy dziecka poprzez dziennik elektroniczny lub telefonicznie.

Obecność uczniów podczas lekcji on-line jest obowiązkowa. Nieobecność z powodu choroby należy usprawiedliwiać na dotychczasowych zasadach.

Nauka dla uczniów klas I-III pozostaje bez zmian.

Prosimy rodziców i uczniów o śledzenie zmian w planie nauczania. Z uzasadnionych przyczyn mogą pojawić się zastępstwa lub odwołanie lekcji.

Wiesława Szopa

Data dodania: 2020-10-23 15:00:35