Ważny komunikat dyrektora szkoły

Kochani uczniowie. Drodzy Rodzice.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną w kraju i wzrost liczby zachorowań w naszym mieście  przypominamy  o konieczności przestrzegania obowiązujących procedur, w tym noszeniu maseczek w częściach wspólnych, myciu i dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego.

Prosimy Rodziców o niewchodzenie na teren szkoły. Z nauczycielami proszę kontaktować się za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub drogą mailową.

W sprawach administracyjnych proszę kontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły:  tel.  32 2993714

Rodzic/opiekun odbierający dziecko ze świetlicy szkolnej, proszony jest o korzystanie z wejścia od strony placu wewnętrznego oraz kontakt telefoniczny z wychowawcą świetlicy w celu poinformowania o gotowości odbioru dziecka. Numer telefonu podany jest na drzwiach wejściowych szkoły  (tel. 784 645 214)

Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki i piątki w godzinach 14:00 – 15:00. Można też kontaktować się mailowo: dyrektorsp15@gmail.com lub telefonicznie: 666031221.

Wiesława Szopa

Data dodania: 2020-10-09 14:00:27