Warsztaty językowe Euroweek- Szkoła Liderów- Duszniki- Zdrój.

W dniach 14- 18 listopada klasy czwarte i piąte uczestniczyły w obozie językowym Euroweek w Dusznikach- Zdroju. Humory dopisywały wszystkim :) Pod okiem wolontariuszy z różnych krajów: Tiziana – Italy, Zanis – Latvia, Karen – Egypt, Nasiiat (Lady Pierogi) - Kyrgyzstan nasi uczniowie nie tylko rozwijali kompetencje językowe i społeczne, ale przede wszystkim - świetnie się bawili.

W czasie warsztatów uczniowie z zaangażowaniem wykonywali wiele interesujących zadań, które wymagały od nich kreatywności i pomysłowości, ale przede wszystkim- znajomości języka angielskiego. Wśród wyzwań można wymienić projekty przygotowywane w grupach: tworzenie scenek dialogowych do podanych tematów oraz prezentacje na temat Polski. Były też zajęcia integracyjne, wśród których furorę zrobiła zdecydowanie gra „Bridge”. Prawdziwym hitem okazał się też Talent Show, w czasie którego obejrzeliśmy rewelacyjne pokazy, przedstawienia, a nawet….mecz piłki nożnej! Wielu uczniów odkryło drzemiące w nich talenty – aktorskie, wokalne, taneczne czy przywódcze. W programie obozu językowego były także ciekawe prezentacje o krajach: Egipcie, Kirgistanie oraz Włoszech. Zajęcia trwały od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. W trakcie przerw korzystaliśmy z uroków miejscowości, odwiedzając piękny park zdrojowy z Dworkiem im. Fryderyka Chopina oraz rynek w Dusznikach-Zdroju. Nasza trasa spacerowa biegła urokliwym brzegiem strumyka.

Wspomnienia tych kilku wspólnie przeżytych dni na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

Data dodania: 2021-11-21 09:16:18
Data edycji: 2021-12-14 09:25:01