22 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykonali wakacyjne słoneczniki. Prace stworzono w technice wyklejanki z kolorowego papieru. Zachęcamy do aktywnego udziału już od września!
Kochani! Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wam: udanych wyjazdów i wycieczek, bezpiecznego wypoczynku oraz pięknej pogody.