Uczniowie klasy 4a absolwentami „Uniwersytetu Dzieci”

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy 4a realizowali projekt „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?” przygotowany przez Fundację „Uniwersytet Dzieci”. Głównym celem projektów Fundacji jest rozwijanie potencjału twórczego i intelektualnego dzieci, rozwijanie  talentów pasji oraz  zaspokajanie ciekawości świata młodego człowieka.

Podczas zajęć (zdalnych), często pracując w grupach szukali odpowiedzi na pytania: Jak wpaść na świetny pomysł? Jak skutecznie działać w zespole? Jak uczyć się na własnych błędach? Po co tworzyć plan i jak zaplanować dobrze wycieczkę? Ponadto młodzi studenci dowiedzieli się do czego potrzebne są strach i złość, poznawali swoje mocne i słabe strony oraz jak uczyć się na własnych błędach.  Wszystkie spotkania były niezwykle ciekawe i inspirujące,  a praca zespołowa,  chociaż zdalna,  przyczyniła się do wzmocnienia wzajemnych relacji między  uczniami.

Data dodania: 2021-06-22 06:40:33
Data edycji: 2021-06-22 06:45:56