Uczniowie klas pierwszych i drugich spotkali się z przedstawicielami Straży Miejskiej - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

W dniu dzisiejszym uczniowie klas pierwszych i drugich spotkali siÄ™ z przedstawicielami Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili z dziećmi pogadankÄ™ na temat bezpiecznych wakacji. Nasi uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady bezpieczeÅ„stwa obowiÄ…zujÄ…ce podczas zabaw nad wodÄ…, w czasie górskich wÄ™drówek czy lata spÄ™dzonego w mieÅ›cie. Na koniec spotkania dzieci otrzymaÅ‚y opaski odblaskowe, z którymi wkrótce wyruszÄ… w wakacyjne podróże.

Data dodania: 2023-06-13 19:38:09
Data edycji: 2023-06-13 20:00:43