Sukces drugoklasistów w konkursie ekologicznym

W bieżącym roku szkolnym nasi drugoklasiści biorą czynny udział w realizacji projektu : Przyjazne miasto – wprowadź zieleń. Eco edukacja od najmłodszych lat (myśl globalnie –działaj lokalnie)” pod kierunkiem pani poseł Joanny Sekuły. Jako aktywni uczestnicy projektu realizujemy różne działania o charakterze proekologicznym.

15 lutego zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Muzycznej im. Jana Kiepury na podsumowaniu konkursu ekologicznego. Przez kilka tygodni tworzyliśmy prace z odpadów podlegających recyclingowi. Ograniczała nas tylko własna wyobraźnia. Konkurencja była naprawdę ogromna a wszystkie prace zostały wykonane pomysłowo i na bardzo wysokim poziomie.

A oto nasi zwycięzcy z SP15:

I m. – za ekologiczną grę planszową –  zdobyły: Kinga Tomasik i Natalia Przybyło

II m. – za ekorobota – otrzymał: Viktor Bendrat

Nagrodę publiczności za ekoświnkę – zdobyła: Natalia Bańbur