SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI W RAMACH PROJEKTU „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

W marcu w ramach „Sieć współpracy Laboratoria przyszłości”, organizowanym przez CDN Sosnowiec gościliśmy, dzięki uprzejmości Naszej Pani Dyrektor Annie Maleckiej, nauczycieli zajmującym się tym projektem w naszej placówce. Szkolenie o tematyce lutowania pod fachowym okiem Pana Tomasza Radomskiego odbywało się 2.03.2023. Na szkoleniu przyjechały same panie, którem pod kierunkiem Pana Tomasza zdobywały pierwsze szlify w zagadnieniu lutowaniu. Na początku zostały przedstawione zasady BHP gdyż jest to urządzenie nagrzewające się do temperatury prawie 500ºC. Kilka pań przywiozło swoje lutownice i wypytywało Pana Tomasza o zasady użytkowana na co nasz prowadzący udzielał skwapliwych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Po omówieniu budowy i zasad użytkowania nasi goście przystąpili do najważniejszej czynności.
Jak wyglądała praca pod kierunkiem Pana Tomasza niech zilustrują załączone zdjęcia.
Na kolejnych zajęciach, które odbywają w czwartek uczniowie klas 8 – Szymon i Filip - przystąpili do składania części komputera. Tak oto wyglądała ich praca.
Do zobaczenia w kwietniu.

Data dodania: 2023-04-11 17:39:28
Data edycji: 2023-04-11 17:46:36