SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI W RAMACH PROJEKTU „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

Po feriach wracają Wasze ulubione zajęcia na których dzieje się zawsze dużo ciekawego.

Co robiliśmy w lutym? W tym krótkim, zimowym miesiącu prowadzący zajęcia odbywali cykl szkoleń organizowany przez sosnowiecki CDN a mianowicie:
 2.03.2023 odbyło się szkolenie poświęcone użytkowaniu gogli VR'

 16.02.2023 odbyło się szkolenie dotyczące użytkowania programu do obsługi drukarek 3D. Prowadził je Pan Tomasz Radomski jako wybitny znawca tematu.
Jak wyglądała praca pod kierunkiem Pana Tomasza niech zilustrują załączone zdjęcia.

Ale nie samymi szkoleniami żyjemy. Podczas zajęć, które odbywają w czwartek uczniowie jak zwykle przystąpili z dużą werwą do działań. Dostali dowolność działania i jak to zwykle porobiły się grupki chętnych do różnych sprzętów. Uczeń Bartłomiej z klasy V konsekwentnie rozwija swoje umiejętności - choć i tak ma je bardzo duże - na druku 3D. Druga grupka chętnych jest zafascynowana lutowaniem aż dym kalafonii unosi się po całej szkole. To tyle z mojej strony.

Do zobaczenia w marcu.

Data dodania: 2023-03-13 18:09:45