Czcionka:

Kontrast:

ŚNIADANIE DAJE MOC

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz  przyłączyli się do programu "Śniadanie Daje Moc" i 7 listopada, podobnie jak dzieci z pozostałych szkół w Polsce przygotowały wspólne śniadanie. W tym dniu królowały warzywa i owoce nie tylko w pojemnikach na śniadanie. W związku z tym wydarzeniem uczniowie przynieśli do szkoły swoje maskotki i kolorowe przebrania.  Sałata, papryka, rzodkiewki, ogórki, pomidory, jabłka, gruszki czy banany stworzyły piękną paletę barw i tym samym wniosły do naszego dnia dużo koloru i witamin. Wspólne śniadanie smakowało tym bardziej, iż było zorganizowane w formie pikniku i pozwoliło na integrację wszystkich dzieci. Oby zdrowe i wartościowe posiłki już zawsze stanowiły nieodłączny element diety, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Data dodania: 2019-11-11 21:46:37
Data edycji: 2019-11-11 21:49:08