Czcionka:

Kontrast:

,,Smacznie, zdrowo, kolorowo, przede wszystkim deserowo”

Autor: A.Janik - Wójcik

Dnia 14 lutego 2020r. odbyło się drugie spotkanie z cyklu ,,Smacznie, zdrowo, kolorowo przede wszystkim deserowo”. W czasie zajęć uczniowie omówili zasady higieny podczas przygotowywania posiłków, bezpieczeństwa podczas pracy oraz eksploatacji urządzeń kuchennych. Poznali zasady prawidłowej obróbki wstępnej i termicznej produktów spożywczych dla zachowania ich walorów smakowych i bezpiecznego przechowywania. Pracując w zespołach koordynowanych przez rodziców, przygotowali smaczne, zdrowe przekąski na  nasz bal karnawałowy. Na stolach królowały owoce, warzywa, pyszne mini kanapeczki  oraz serowe koreczki. Wszystkim wszystko smakowało i niczego nie brakowało!

Zapraszamy do fotorelacji na FB szkoły.

Data dodania: 2020-02-18 20:38:20
Data edycji: 2020-02-18 20:39:30