''Skrzaty i zabawkowy problem'' - dzień integracyjny w SP15

25 stycznia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. Pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM Sosnowiec zaprosili uczniów klas pierwszych i trzecich do obejrzenia przygotowanego przez nich przedstawienia "Skrzaty i zabawkowy problem" . Wspólnie z uczniami naszej szkoły spektakl obejrzały dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Widzów zachwyciły piękne stroje i dekoracje, a pełen emocji spektakl wywołał uśmiech na twarzach i przypomniał wszystkim, jak w ważna jest zgoda i wzajemna życzliwość. Wspólnym wysiłkiem możemy pokonać trudności i osiągnąć wymarzone cele.
Dziękujemy aktorom za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że na takich wspólnych spotkaniach, uczących empatii i wrażliwości zobaczymy się jeszcze nie raz.
Data dodania: 2024-01-28 12:13:17
Data edycji: 2024-02-12 12:14:11