Skierniewicki Turniej Mikołajkowy Orląt

06.12.2020r.

To był ciężki dzień dla naszych hokeistek i hokeistów, którzy musieli się w niedzielny poranek zerwać z łóżek gdy za oknem jeszcze ciemno aby udać się do Skierniewic na bardzo dobrze obsadzony Mikołajkowy turniej w hokej na trawie.

Tym razem w kategorii wiekowej do lat 11 z naszej szkoły wyjechały same dziewczęta, które w swojej grupie miały bardzo silne wiodące zespoły z centralnej i zachodniej Polski. Nie przeszkodziło to w ograniu wszystkich drużyn w grupie i z kompletem punktów zameldować się w meczu finałowym o złoto, gdzie zmierzyły się z chłopakami z LKS Rogowo. Pomimo dużego zaangażowania na boisku dziewczęta musiały uznać wyższość chłopaków z Rogowa i uległy 1-3 zawieszając na swoich szyjach srebrne medale.

Z zupełnie innym nastawieniem jechali nasi chłopcy którzy pod wodzą nowego trenera Pana Łukasza Wojcieszaka debiutowali wśród 16 latków. Ich postawa na boisku potwierdziła że nie był to chybiony pomysł aby sprawdzić ich umiejętności na tle dużo starszych i bardziej doświadczonych rywali. W meczach grupowych ulegli nieznacznie Warcie Poznań 0-1 LUKS Miasteczku Śląskiemu 1-2 pokonując Pomorzanina Toruń 4-0 i Swarka Swarzędz 2-0. Co pozwoliło zmierzyć się o piąte miejsce z gospodarzami turnieju Polonią Skierniewice w którym ograli gospodarzy 4-2 zajmując w końcowej klasyfikacji 5 miejsce.

Końcowa klasyfikacja grupy młodszej
1. LKS Rogowo I