Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4.09.2023r. w sali gimnastycznej w następujących godzinach:

klasy IV - VIII - godz. 8:30

klasy I - III - godz. 10:00

Uczniowie klas I-wszych przynoszą na rozpoczęcie roku szkolnego rogi obfitości, które również będą przynoszone na ,,Pasowanie Pierwszoklasisty".

Zapisy uczniów klas II , III i IV do świetlicy szkolnej wymagają wypełnienia formularza, który jest dostępny w holu szkolnym od 28.08. Formularze wrzucamy do przeznaczonych na ten cel pudełek, znajdujących się w holu szkoły 4.09. W formularzach należy wypełnić wszystkie wymagane pola. Jeśli będą one zawierały braki lub błędy - uczeń nie zostanie zakwlifikowany do zajęć świetlicowych.

Informacja dla Rodziców uczniów klas I:

Z uwagi na ,,RODO" tylko w sekretariacie szkoły, telefonicznie lub osobiście można uzyskać informację o przydziale ucznia do danej klasy i wychowawcy (tel. 322993714)

Po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, uczniowie klas I-wszych wraz z wychowawcami udadzą się do swoich sal lekcyjnych oraz będą mieli robione zdjęcia indywidualne oraz klasowe (zdjęcia będą dostępne bezpłatnie - tylko w wersji elektronicznej). W tym czasie Rodzice klas I-wszych będą mogli oddać karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej oraz na obiad. Odbędzie się również krótkie spotkanie z dyrekcją szkoły oraz wychowawcą świetlicy. Wychowawcy odprowadzą uczniów po spotakniu w salach oraz po wykonanych zdjęciach do sali gimnastycznej.

Uwaga! Od 28.08 (czyli od poniedziałku) w holu szkolnym będą dostępne formularze zapisu do świetlicy oraz na obiad. Bardzo prosimy Państwa, aby odebrać formularze do 1.09., tak, aby 4.09. dostarczyć je do wychowawcy świetlicy podczas spotkania.

• Strój szkolny - galowy obowiązujący w szkole to biała koszulka ,,polo" (z logiem SP15 lub bez) oraz granatowe/czarne spodnie lub spódniczka.

Msza św. rozpoczynająca rok szkolny 2023/2024 odbędzie się o godz. 7:00 w Kościele św. Jana Chrzciciela w Niwce.

Data dodania: 2023-08-21 10:14:31
Data edycji: 2023-08-21 10:19:41