Reset

Rewelacyjna gra naszych hokeistów w lidze młodzików

Siemianowice Śląskie
17 października 2020

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Faworyzowany KKS Kolejarz Gliwice został pokonany przez naszych starszych hokeistów w Śląskich MIstrzostwach Młodzików. Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami od bramki dla Gliwiczan, starszych i bardziej doświadczonych w tych rozgrywkach. Ale to co się potem stało z niedowierzaniem oglądali trenerzy z ławek rezerwowych. Już w pierwszej kwarcie nasi po bramkach Kacpra Sznajdera zdobyli dwie bramki po karnych najazdach wychodząc na prowadzenie. W kolejnych kwartach grali wręcz koncertowo nie dając dochodzić do piłki Gliwiczanom. Po ostatnim gwizdku na tablicy wyników można było zobaczyć rezultat 5-2 dla Orląt i to był najmniejszy wymiar kary jaki zaaplikowali swoim rywalom. Dzięki temu wynikowi Sosnowiczanie nieoczekiwanie włączyli się do gry o medale.
Na duże brawa zasługuje cała 11 która pomimo fatalnej pogody i gry czasami w deszczu pokazali charakter.