Relacja z wycieczki do Paryża

W dniach 26.02-02.03.2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce zagranicznej do Paryża. Podopieczni wraz z panią dyrektor Anną Malecką oraz panią Małgorzatą Kapalczyk zwiedzili tę piękną europejską stolicę oraz zobaczyli najpopularniejsze atrakcje znajdujące się w mieście. W programie wyjazdu znalazły się:

• Majestatyczna Wieża Eiffla oraz Łuk Triumfalny

• Aleja Pól Elizejskich -  les Champs Élysées

• Magiczny Disneyland

• Muzeum sztuki  - Louvre

• Pałac wersalski

• Katedra Notre Dame,

• Moulin Rouge, Kościół Sacre Coeur, Montarte, Uniwersytet Sorbona oraz kościół Saint-Suplice

Podczas wyjazdu uczniowie smakowali także lokalnych przysmaków - francuskich croissantów, podrożowali metrem oraz mieli okazję nawiązać kontakt z innymi turystami podczas gry terenowej. Bez wątpienia była to intensywna, ale niezwykle interesująca podróż. Na pewno będziemy wspominać ją bardzo długo.

Zapraszamy na naszego szkolnego Facebooka, aby zobaczyć pełną fotorelację z wyjazdu.

Data dodania: 2024-03-05 18:59:31
Data edycji: 2024-07-05 11:02:42