Relacja z Dnia Otwartego

Dnia 24 lutego 2024 roku w naszej placówce odbyło się wspaniałe wydarzenie - Dzień Otwarty.  Co roku wyczekujemy go z niecierpliwością, z radością poznajemy naszych przyszłych uczniów oraz ich rodziców i z przyjemnością zapoznajemy ich z naszą placówą. Tegoroczny Dzień Otwarty był pełen uśmiechów oraz atrakcji. W programie znalazły się eksperymenty w pracowni chemiczno-biologicznej, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe oraz zajęcia prowadzone przy użyciu monitorów interaktywych czy gogli VR.  Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za wspaniałą organizację, dziękujemy również naszym kochanym uczniom, którzy byli wielkim wsparciem podczas całego wydarzenia. Wspaniale było gościć tak wielu przedszkolaków, mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu!

Link do wideorelacji z Dnia Otwartego - KLIK!

Data dodania: 2024-02-27 11:10:14
Data edycji: 2024-03-01 11:19:56