Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Szanowni Państwo;

Podobnie jak w latach ubiegÅ‚ych, rekrutacja do klas pierwszych sosnowieckich szkóÅ‚ ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023 odbÄ™dzie siÄ™ z wykorzystaniem informatycznego systemu rekrutacyjnego, dostÄ™pnego na stronie: https://slaskie.edu.com.pl/kandydat .

WyjÄ…tek stanowiÄ… szkoÅ‚y specjalne, do których rekrutacja bÄ™dzie prowadzona w sposób tradycyjny.

Rekrutacja do szkóÅ‚ ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023 rozpocznie siÄ™ 16 maja 2022 r. Kandydat do klasy pierwszej szkoÅ‚y ponadpodstawowej, której organem prowadzÄ…cym jest Miasto Sosnowiec może wybrać trzy szkoÅ‚y i dowolnÄ… liczbÄ™ oddziaÅ‚ów w danej szkole.
Kandydaci do klas dwujÄ™zycznych, klas sportowych i mistrzostwa sportowego oraz klasy przygotowania wojskowego, w wybranych szkoÅ‚ach muszÄ… przystÄ…pić do sprawdzianu kompetencji jÄ™zykowych lub sprawdzianu sprawnoÅ›ci fizycznej.   Terminy sprawdzianów publikowane sÄ… na stronach poszczególnych szkóÅ‚.

Wszelkich informacji udziela p. I.Siwek - doradca zawodowy.

Data dodania: 2022-05-10 16:17:06
Data edycji: 2022-05-10 17:11:32