Rada Dzieci i Młodzieży solidaryzuje się z Ukrainą!

1 marca 2022 roku obradowała Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki. Podczas spotkania członkowie Rady rozmawiali o pomocy dla rówieśników z Ukrainy. Podkreślali, jak ważne jest korzystaniu tylko ze sprawdzonych źródeł informacji oraz apelowali o pełne wsparcie dla uchodźców przybywających do Polski z terenów objętych działaniami zbrojnymi.

Przypominamy, że nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki na rzecz potrzebujących z Ukrainy. Nadal można pomagać! Potrzebne są: środki higieniczne, chemia gospodarcza, leki przeciwbólowe, leki przeciwzapalne, leki przeciwgorączkowe, kompresy, bandaże, plastry, żywność dla dzieci, powerbanki, latarki, żywność długoterminowa, przybory szkolne, woda w małych butelkach. Na razie nie przyjmujemy ubrań.

Data dodania: 2022-03-09 19:21:47
Data edycji: 2022-03-09 19:25:55