PROJEKT ''ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS''

PROJEKT  ''ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS''

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy IV b przystąpili do projektu, którego głównym celem było poszerzenie wiedzy o zwierzętach bytujących w okolicach naszej szkoły. Dzieci wykonały piękne plakaty poświęcone: kawce, kosowi, gołębiowi grzywaczowi, jeżowi, wiewiórce, dzikowi oraz lisowi. Wcześniej jednak musiały poszukać utworów literackich i ciekawostek  na ich temat. Niektóre zespoły zadały sobie trud samodzielnego napisania wierszy. Większość grup projektowych starała się zaskoczyć odbiorców kreatywnym podejściem do zadania. Efekty pracy czwartoklasistów zostały zaprezentowane podczas zajęć z wychowawcą oraz lekcji przyrody. Zapał, z jakim uczniowie zaangażowali się w projekt, świadczy o tym, iż doceniają oni rolę natury w  życiu człowieka i są wrażliwi na jej piękno.

Data dodania: 2024-04-25 09:03:27
Data edycji: 2024-04-25 09:07:51