POWRÓT UCZNIÓW KLAS I – III 18.01.2021r. w pełnym reżimie sanitarnym

POWRÓT  UCZNIÓW  KLAS I  – III  18.01.2021r. w pełnym reżimie sanitarnym

1.Od 18 stycznia 2021r. zajęcia dla klas I – III będą odbywały się w trybie stacjonarnym, czyli na terenie szkoły.

2.Uczniowie klas IV – VIII będą nadal uczyć się w formie pracy zdalnej zgodnie z dotychczasowym planem nauczania.

3.Plany lekcji dla uczniów klas I – III oraz godziny rozpoczynania i zakończenia zajęć zostały zmodyfikowane i dostosowane do wymogów określonych przez GIS, MZ i MEiN.

4.Zajęcia świetlicowe będą odbywać się w świetlicy szkolnej dla uczniów obojga pracujących rodziców z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5.Uczniom, których rodzice zadeklarowali chęć korzystania z posiłków, będą wydawane obiady podczas dwóch dwudziestominutowych przerw.

6.Rekomendowany jest kontakt z nauczycielami lub sekretariatem szkoły z wykorzystaniem technik komunikacji na odległość (telefon, mail, itp.).

7.Zgodnie z ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w częściach wspólnych szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo  kasku ochronnego.

8.Prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa i funkcjonowaniem szkoły od 18.01.2021r. oraz wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych.

Data dodania: 2021-01-14 08:29:37
Data edycji: 2021-01-14 11:14:59