„POLA NADZIEI - WIRTUALNY MARSZ”

„POLA  NADZIEI - WIRTUALNY  MARSZ”

Kochani uczniowie zapraszamy do udziału w „Wirtualnym Marszu Nadziei Sosnowiec 2021”, którego organizatorem jest Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza.

Udział w tym Marszu polega na przygotowaniu w dowolnej formie aranżacji „pracy” związanej z symbolem akcji „Pola Nadziei”,  zrobienie zdjęcia i przesłania na adres opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy następnie prześlą je do Organizatora.

Może to być:

• zdjęcie z ręcznie zrobionym lub żywym żonkilem
  • może to być przebranie na żółto, pomarańczowo z napisem „Wirtualny Marsz Nadziei – Sosnowiec 2021”
  • może być wykonanie „ramki żonkilowej” w dowolnym programie graficznym, ze swoim zdjęciem
  • lub dowolna forma nawiązująca do tematyki.

Przesłane zdjęcia będą wyrazem łączności i przejściem „Symbolicznego Marszu Nadziei 2021”  w dniu 27 maja 2021 roku

Prace proszę nadesłać najpóźniej do 12 maja na adres mailowy:

i.drygalakozinska@szkola15.sosnowiec.pl  lub a.janikwojcik@szkola15.sosnowiec.pl

Data dodania: 2021-05-07 13:35:48
Data edycji: 2021-05-07 13:59:43