PodSUMOWANIE Święta Matematyki

PodSUMOWANIE  Święta Matematyki

PodSUMOWANIE  Święta Matematyki

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział  w obchodach święta królowej nauk. Stworzyliście bardzo ciekawe obrazy przedstawiające  Logo matematyki SP15. W tym konkursie wyróżniono prace uczniów: Maja Kubicka (4a), Karolina Warzecha (4a), Jakub Janczyk (6b). Licznie uczestniczyliście w matematycznym łamaniu głowy rozwiązując krzyżówkę i zadania logiczne. Wśród nadesłanych prac wylosowano nagrody: łamigłówki- Aleksandra  Gruczoł (5a), Fatyga Wiktoria (5a), Grzywna Wiktoria (5c), krzyżówka  -  Jan Gral (3b), Kalina Czekaj (4a), Oleś Mateusz (4a)  oraz uczeń klasy 1a Maciej Kaczorowski.

Ponadto bardzo dziękujemy uczniom klas I-III, którzy w swoich klasach rozwiązywali  mnóstwo ciekawych ćwiczeń i zabaw matematyczno-logicznych oraz wykonywali plakat  pod hasłem „Jej Wysokość Matematyka - Królowa Nauk”.

Zapamiętaj jedno słówko:
     Matma twoją przyjaciółką!