PODSUMOWANIE AKCJI PLASTYCZNEJ Z OKAZJI ''DNIA KROPKI''

15  września obchodziliśmy święto kreatywności związane z Międzynarodowym Dniem Kropki.
Głównym przesłaniem tego wydarzenia było uświadomienie dzieciom i młodzieży, że nie każdy musi posiadać wybitny talent artystyczny, ale w każdym drzemią pokłady kreatywności, które w symboliczny sposób możemy przelać na kartkę papieru, by wyrazić swoje "ja".
Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do akcji plastycznej pt. " Nakrapiane dzieła sztuki" organizowanej przez p. M. Kondracką. Klasy młodsze brały udział w licznych animacjach plastycznych i doświadczeniach z kolorem wraz ze swoimi wychowawcami. Podczas zajęć z plastyki wyświetlono projekcję multimedialną o "Vashti" oraz zapoznano uczniów z niesamowitą twórczością japońskiej artystki Yaoi Kusama, która pomimo zmagań z podstępną chorobą tworzy wspaniałe nakrapiane obrazy, rzeźby, iluminacje świetlne oraz instalacje plastyczne.

Dziękuję wszystkim uczniom, wychowawcom i nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem "pokolorowali" ten dzień ;-)

Poniżej link podsumowujący to wydarzenie:

Data dodania: 2022-09-17 12:11:36
Data edycji: 2022-09-17 12:26:23