Początek rywalizacji najmłodszych hokeistów na trawie.

W dzisiejszych czasach już sam udział w zawodach zaczyna być sukcesem. W niedzielne przedpołudnie w Cieszynie rozpoczęła się rywalizacja w kategorii U-10 hokeistów na trawie. Z naszej szkoły udało się pojechać aż 6 dzieci, które nie były na kwarantannie lub nie były chore. Na zawody nie dotarły aż cztery kluby: z Tarnowskich Gór, Zabrza, Siemianowic Śląskich oraz Miasteczka Śląskiego. Także w rywalizacji wzięły udział po dwie drużyny z Goleszowa i Cieszyna oraz wesoła gromadka z SP 15 . Początek rywalizacji dał sporo nadziei na dobre wyniki w całych rozgrywkach. Walka jak to oczywiście na takich zawodach była na całego, ale dla trenerów nie wyniki były najistotniejsze, a sam fakt możliwości grania. Oczywiście po zawodach nie obyło się bez czegoś słodkiego.

Dla ciekawskich wyników podajemy
Orlęta - Goleszów I 1-0
Orlęta - Cieszyn II 2-1
Orlęta - Goleszów II 2-2
Orlęta -Cieszyn I 2-2
Orlęta - Goleszów 1-1
Jak widać wyniki były bardzo wyrównane.
Data dodania: 2022-01-31 10:34:23
Data edycji: 2022-01-31 11:29:50