PASOWANIE NA UCZNIA - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

PASOWANIE NA UCZNIA

PASOWANIE  NA  UCZNIA

TradycjÄ… naszej szkoÅ‚y staÅ‚o siÄ™, że najmÅ‚odsi uczniowie w październiku przeżywajÄ… swojÄ… pierwszÄ… ważnÄ… uroczystość, jakÄ… jest PASOWANIE NA UCZNIA. 12 października 2021r. nasi pierwszoklasiÅ›ci zostali oficjalnie wÅ‚Ä…czeni do braci uczniowskiej. OdÅ›wiÄ™tnie ubrani z radoÅ›ciÄ… w sercach i z wielkim zaangażowaniem  recytowali wiersze i Å›piewali piosenki, zaprezentowali wiedzÄ™ i umiejÄ™tnoÅ›ci, które zdobyli w pierwszym miesiÄ…cu nauki w szkole. NajważniejszÄ… częściÄ… uroczystoÅ›ci, na którÄ… wszyscy czekali z niecierpliwoÅ›ciÄ… byÅ‚o Å›lubowanie a nastÄ™pnie pasowanie wielkim oÅ‚ówkiem przez paniÄ… dyrektor AnnÄ™ MaleckÄ…. Pierwszaki gÅ‚oÅ›no i z przekonaniem Å›lubowaÅ‚y być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypeÅ‚niać swoje obowiÄ…zki, o czym przypominać im bÄ™dÄ… dyplomy, legitymacje i medale wrÄ™czone przez wychowawców – paniÄ… MagdalenÄ™ KondrackÄ… i paniÄ… JoannÄ™ Hasik oraz paniÄ… wicedyrektor MaÅ‚gorzatÄ™ Kapalczyk. Te wyjÄ…tkowe chwile zostaÅ‚y uwieÅ„czone na pamiÄ…tkowych fotografiach. To byÅ‚ peÅ‚en wrażeÅ„  dzieÅ„ dla najmÅ‚odszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoÅ‚y.

link do zdjęć do pasowania

Data dodania: 2021-10-21 06:13:15
Data edycji: 2021-10-21 06:23:14