Ogłoszenie dotyczące nauczania zdalnego

Kochani uczniowie. Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

W związku z  utrzymującą się  liczbą zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o przedłużeniu okresu realizacji nauki na odległość. Kształcenie zdalne zostało  przedłużone do 24 maja br.

Drodzy Uczniowie, za nami 24 dni nauki na odległość, sześć tygodni zupełnie pustej szkoły… Bardzo nam brakuje Waszej obecności, gwaru, śmiechu, energii ☹

Korzystajcie z lekcji on-line oraz ze wskazówek przekazywanych przez nauczycieli. Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz aktywność i pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Kochani, życzymy Wam zdrowia, spokoju i  rozwagi, a jednocześnie dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom za słowa wsparcia i miłe gesty - to dla nas wiele znaczy.

Mam do Was prośbę… jeśli znajdziecie chwilę wolną, napiszcie do mnie. Jak Wam mija ten czas? Czy myślicie, że to trudne doświadczenie czegoś nas wszystkich nauczy? Czy coś odkryliście… może czegoś dowiedzieliście się o sobie, o bliskich?...

Może to być jedno zdanie, a może kilka…  będę czekać.

Pozdrawiam Was serdecznie z tej drugiej strony monitora – Wiesława Szopa

dyrektorsp15@gmail.com