Obchody Święta Niepodległości

Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole były jak zwykle - dostojne i uroczyste. Odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Nasi uczniowie i nauczyciele - pani Anita Niziurska, Magdalena Szczerbowska oraz Małgorzata Bębenek przygotowały bardzo ciekawą lekcję historii. Poniżej fotorelacja. ????????????????

W ramach wdzięczności i pamięci o polskich bohaterach i ich niezwykłym heroizmie, pani dyrektor Anna Malecka złożyła wraz z uczniami kwiaty przy płycie pamiątkowej znajdującej się na terenie szkoły, poświęconej nieznanym żołnierzom, którzy polegli broniąc Ojczyzny w latach 1918 - 1920. Pamiątka ta pochodzi z kopca Kościuszki, który przed II wojną światową znajdował się nieopodal naszej szkoły. Było i jest to miejsce szczególne dla mieszkańców Niwki.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzu

Uczniowie pod opieką pana Kusia, pana Obertyna oraz pana Cechy wzięli udział w BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI na Trójkąt Trzech Cesarzy. Nie mogło nas tam zabraknąć.

?? Gratulujemy wytrwałości??

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

link do filmu BIEG NIEPODLEGŁOŚCI: https://www.facebook.com/watch/?v=491576331925833

Nasza szkoła jako jedyna w Sosnowcu gościła na Trojkącie Trzech Cesarzy ze sztandarem szkoły. Pani Anna Jedynak - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Funduszy Zewnętrznych i Polityki Społecznej powitała zgromadzonych gości i rozpoczęła pierwsze - miejskie uroczystości obchodów 103 rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

10 listopada o godz. 11:11 przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu SZKOŁA DO HYMNU
Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie odśpiewali ,,Mazurek Dąbrowskiego”. Dziękujemy, Drodzy Rodzice, za przybycie??

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

#SzkołaDoHymnu: https://www.facebook.com/watch/?v=305469594528933