Czcionka:

Kontrast:

OBCHODY ST. PATRICK’S DAY 2023 w SP 15

Klasy I-III  WIOSENNA PARADA SKRZATÓW (LEPRECHAUNS)- uczniowie przebrani w stroje skrzatów (w kapeluszach) pokonują wspólnie wyznaczoną trasę przy dźwiękach muzyki irlandzkiej. Każda klasa ma ze sobą tabliczkę z nazwą klasy.

Klasy IV-VIII LEPRECHAUN’S MASTER CHEF – para uczniów z każdej klasy przygotowuje swoje stanowisko i potrawę w barwach Irlandii (dominują kolory: pomarańczowy, zielony, biały). Drużyny pracują w jednej Sali i mają na wykonanie potrawy taki sam czas. Po zakończeniu następuje ocena i degustacja potraw. Potrawy są wykonane, głównie, na bazie owoców i warzyw. Zamiast kucharskiego czepka- leprechaun’owy kapelusz z nazwą klasy.

Data dodania: 2023-03-16 18:20:25
Data edycji: 2023-03-21 18:32:11