OBCHODY ST. PATRICK’S DAY 2023 w SP 15 - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

OBCHODY ST. PATRICK’S DAY 2023 w SP 15

Klasy I-III  WIOSENNA PARADA SKRZATÓW (LEPRECHAUNS)- uczniowie przebrani w stroje skrzatów (w kapeluszach) pokonujÄ… wspólnie wyznaczonÄ… trasÄ™ przy dźwiÄ™kach muzyki irlandzkiej. Każda klasa ma ze sobÄ… tabliczkÄ™ z nazwÄ… klasy.

Klasy IV-VIII LEPRECHAUN’S MASTER CHEF – para uczniów z każdej klasy przygotowuje swoje stanowisko i potrawÄ™ w barwach Irlandii (dominujÄ… kolory: pomaraÅ„czowy, zielony, biaÅ‚y). Drużyny pracujÄ… w jednej Sali i majÄ… na wykonanie potrawy taki sam czas. Po zakoÅ„czeniu nastÄ™puje ocena i degustacja potraw. Potrawy sÄ… wykonane, gÅ‚ównie, na bazie owoców i warzyw. Zamiast kucharskiego czepka- leprechaun’owy kapelusz z nazwÄ… klasy.

Data dodania: 2023-03-16 18:20:25
Data edycji: 2023-03-21 18:32:11