Obchody dnia św. Patryka w SP 15

1.Klasy I-III  WIOSENNA PARADA SKRZATÓW (LEPRECHAUNS)- uczniowie przebrani w stroje skrzatów (kapelusze) pokonują wspólnie wyznaczoną trasę przy dźwiękach muzyki irlandzkiej. Każda klasa ma ze sobą tabliczkę z nazwą klasy.

2.klasy IV-VIII LEPRECHAUN’S MASTER CHEF – para uczniów z każdej klasy przygotowuje swoje stanowisko i potrawę w barwach Irlandii (dominują kolory: pomarańczowy, zielony, biały). Drużyny pracują w jednej Sali i mają na wykonanie potrawy taki sam czas. Po zakończeniu następuje ocena i degustacja potraw. Potrawy są wykonane, głównie, na bazie owoców i warzyw. Zamiast kucharskiego czepka- leprechaun’owy kapelusz z nazwą klasy.

Data dodania: 2023-03-09 17:31:21
Data edycji: 2023-03-09 17:38:24