Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne

w roku szkolnym 2021/2022

 

 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

 

 

mgr Janina Czerw - Chmura

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy II b

 

mgr Joanna Hasik

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy I b

 

mgr Agnieszka Janik - Wójcik

nauczyciel mianowany

nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów

 

mgr Magdalena Kondracka

nauczyciel kontraktowy

wychowawca klasy I a

 

mgr Aleksandra Pawelec

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy III a

 

mgr Beata Rycombel

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy III b

 

mgr Aleksandra Ryt

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy II a

 

Nauczyciele klas IV - VIII

 

mgr Małgorzata Bębenek

nauczyciel dyplomowany

uczy  plastyki i techniki

 

mgr Anetta Broczkowka

nauczyciel mianowany

uczy  wychowania fizycznego

 

mgr Iwona Drygała - Kozińska

nauczyciel dyplomowany

uczy  matematyki

wychowawca klasy  V a

 

mgr Patrycja Dziembor

nauczyciel kontraktowy

uczy języka polskiego

 

mgr Violetta Dziuba

nauczyciel dyplomowany

uczy informatyki

wychowawca klasy VIII c

 

mgr Barbara Jureczka

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka angielskiego

 

mgr Małgorzata Kapalczyk

nauczyciel dyplomowany

uczy języka polskiego

wychowawca klasy VI a

 

mgr Bożena Kupczyk

nauczyciel dyplomowany

uczy  przyrody i biologii

wychowawca klasy IV a

 

mgr Beata Lis – Pawelec

nauczyciel mianowany

uczy  religii

 

mgr Anna Malecka

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka angielskiego

 

mgr Iwona Mruk

nauczyciel dyplomowany

uczy  geografii i informatyki

wychowawca klasy VII b

 

mgr Alicja Nowak

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka angielskiego

 

mgr Agnieszka Niestój

nauczyciel mianowany

uczy języka polskiego i języka angielskiego

wychowawca klasy VII c

 

mgr Anita Niziurska

nauczyciel dyplomowany

uczy  historii, wiedzy o społeczeństwie,

wychowania do życia w rodzinie

wychowawca klasy IV b

 

mgr Beata Orzechowska

nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny

 

mgr Monika Płatos

nauczyciel dyplomowany

kierownik i wychowawca świetlicy

 

mgr Agata Sadowska - Pająk

nauczyciel kontraktowy

wychowawca świetlicy

 

mgr Edyta Sikora

nauczyciel dyplomowany

uczy  matematyki i techniki

wychowawca klasy VIII a

 

 mgr Iwona Sikorska – Dymanus

nauczyciel dyplomowany

uczy języka polskiego

wychowawca klasy VII a

 

mgr Izabela Siwek

nauczyciel dyplomowany

doradca zawodowy, bibliotekarz

wychowawca klasy VIII b

 

mgr Magdalena Szczerbowska

nauczyciel dyplomowany

uczy  historii i języka angielskiego

wychowawca klasy   V b

 

mgr Paweł Cecha

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka niemieckiego

 

dr inż.  Łukasz Gałczyński

nauczyciel kontraktowy

uczy  chemii i fizyki

 

mgr Tomasz Janus

nauczyciel dyplomowany

uczy  edukacji dla bezpieczeństwa

 

mgr Artur Kuś

nauczyciel dyplomowany

uczy  wychowania fizycznego

 

mgr Konrad Mruk

nauczyciel dyplomowany

uczy  religii

 

mgr Tomasz Obertyn

nauczyciel mianowany

uczy  Wychowania fizycznego

 

mgr Bartłomiej Ślefarski

nauczyciel dyplomowany

uczy  muzyki

 

 

 

Data dodania: 2019-10-17 21:31:00
Data edycji: 2021-12-01 21:14:28
Ilość wyświetleń: 4144

Kalendarz

BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej