Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne

w roku szkolnym 2022/2023

 

 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

 

 

mgr Janina Czerw - Chmura

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy III b

 

mgr Joanna Hasik

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy II b

 

mgr Karina Kic

nauczyciel kontraktowy

wychowawca klasy I b

 

mgr Magdalena Kondracka

nauczyciel kontraktowy

wychowawca klasy II a

 

mgr Agata Sadowska - Pająk

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy I c

 

mgr Aleksandra Pawelec

nauczyciel mianowany

wychowawca klasy I a

 

mgr Aleksandra Ryt

nauczyciel dyplomowany

wychowawca klasy III a

 

Nauczyciele klas IV - VIII

 

mgr Małgorzata Bębenek

nauczyciel dyplomowany

uczy  plastyki i techniki

 

mgr Anetta Broczkowka

nauczyciel mianowany

uczy  wychowania fizycznego

 

mgr Patrycja Dziembor

nauczyciel kontraktowy

uczy języka polskiego

 

mgr Mariola Jawień

nauczyciel dyplomowany

logopeda

 

mgr Barbara Jureczka

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka angielskiego

 

mgr Małgorzata Kapalczyk

nauczyciel dyplomowany

uczy języka polskiego

wychowawca klasy VII a

 

mgr Bożena Kupczyk

nauczyciel dyplomowany

uczy  przyrody i biologii

wychowawca klasy V a

 

mgr Beata Lis – Pawelec

nauczyciel mianowany

uczy  religii

 

mgr Anna Malecka

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka angielskiego

 

mgr Iwona Mruk

nauczyciel dyplomowany

uczy  geografii i informatyki

wychowawca klasy VIII b

 

mgr Anita Niziurska

nauczyciel dyplomowany

uczy  historii , wiedzy o społeczeństwie,

wychowania do życia w rodzinie

wychowawca klasy V b

 

mgr Beata Orzechowska

nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny

wychowawca klasy IV a

 

mgr Monika Płatos

nauczyciel dyplomowany

kierownik i wychowawca świetlicy

 

mgr Edyta Sikora

nauczyciel dyplomowany

uczy  matematyki i techniki

wychowawca klasy VI a

 

 mgr Iwona Sikorska – Dymanus

nauczyciel dyplomowany

uczy języka polskiego

wychowawca klasy VIII a

 

mgr Izabela Siwek

nauczyciel dyplomowany

doradca zawodowy, bibliotekarz

wychowawca klasy IV b

 

mgr Magdalena Szczerbowska

nauczyciel dyplomowany

uczy  historii i języka angielskiego

wychowawca klasy  VI b

 

mgr Joanna Wspaniała - Rak

nauczyciel kontraktowy

uczy matematyki

 

mgr Paweł Cecha

nauczyciel dyplomowany

uczy  języka niemieckiego

 

mgr Paweł Dubiel

nauczyciel mianowany

psycholog

 

dr inż.  Łukasz Gałczyński

nauczyciel kontraktowy

uczy  chemii , fizyki i matematyki

 

mgr Tomasz Janus

nauczyciel dyplomowany

uczy  edukacji dla bezpieczeństwa

 

mgr Artur Kuś

nauczyciel dyplomowany

uczy  wychowania fizycznego

 

mgr Konrad Mruk

nauczyciel dyplomowany

uczy religii

 

mgr Tomasz Obertyn

nauczyciel mianowany

uczy  wychowania fizycznego

 

mgr Bartłomiej Ślefarski

nauczyciel dyplomowany

uczy  muzyki

 

mgr Tomasz Radomski

nauczyciel kontraktowy

uczy informatyki

 

 

 

Data dodania: 2019-10-17 21:31:00
Data edycji: 2022-08-27 12:29:31
Ilość wyświetleń: 6121

Kalendarz

BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej