Nasi wiedzą jak smakuje wygrana

Śląska Liga Dzieci w kategorii U-12

Tarnowskie Góry 27.09.2020r.

Jest moc  w naszych hokejowych drużynach .

Dzisiejsze popołudnie obie drużyny nasze drużyny spędziły na pierwszym turnieju w ramach rozgrywek Śląskiej Ligi Dzieci. Do Tarnowskich Gór jechały pełne obaw, nie wiedząc jak okres kiedy nie można było grać ani trenować, wykorzystały inne kluby. W pierwszym turnieju nasi uczniowie i uczennice zmierzyli się z drużynami z Cieszyna i Siemianowic oraz zagrały między sobą. W pierwszym meczu niespodzianka wisiała w powietrzu, gdy dziewczęta wyszły na prowadzenie z kolegami z klubu na 2-1. Podrażnieni chłopcy szybko jednak zabrali się do roboty i mecz skończył się wynikiem 7-2 dla męskiego teamu.
I to już była ostania porażka jaką drużyny z SP nr 15 w tym dniu spotkały na swojej drodze. W kolejnych meczach smak porażki miały już tylko okazję posmakować drużyny rywali, tak HKS Siemianowiczanka jak i KS Cieszyn.
Wyniki meczy:
Orlęta 1 (dziewczęta) - Orlęta 2 (chłopcy) 2-7
Orlęta 1 (dziewczęta) - KS Cieszyn ( drużyna mieszana) 5-3
Orlęta 1 (dziewczęta) - HKS Siemianowiczanka (chłopcy) 3-2
Orlęta 2 (chłopcy) - HKS Siemianowiczanka (chłopcy). 6 - 1
Orlęta 2 (chłopcy) - KS Cieszyn ( drużyna mieszana) 6 - 0
Przed naszymi drużynami kolejne zawody w których zmierzą się z dwoma drużynami z Gliwic, Tarnowskich Gór oraz Zabrza.
Trzymamy kciuki aby podtrzymały swoje medalowe aspiracje zwłaszcza iż po raz pierwszy od lat dziewczęta nie mają osobnej klasyfikacji i muszą o swój medal walczyć z drużynami chłopców.
Data dodania: 2020-10-05 18:28:46
Data edycji: 2020-10-12 19:33:26