Musical ''Piraci na Hawajach ''

20 października w kl. 3A odbyło się jesienne spotkanie rodzinne, na którym uczniowie zaprezentowali swoim bliskim musical pt. "Piraci na Hawajach".
Zaproszeni goście z radością i wzruszeniem podziwiali swoje pociechy podczas występów artystycznych. Była to reedycja muzycznego przedstawienia, które po raz pierwszy wystawialiśmy w naszej szkole pod koniec II klasy. Aktorzy wzorowo przygotowali się do tego wydarzenia prezentując wspaniałą postawę sceniczną.
Na zakończenie wszyscy udaliśmy się do jadalni na pyszny poczęstunek.
Pomimo jesiennej pluchy popołudnie spędziliśmy w miłej i serdecznej atmosferze z naszymi rodzinami, kolegami i koleżankami.

Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia dla Rodziców: p. M. Białej, K. Pietrzyk, E. Grunwald; Pracowników Obsługi oraz A. Pietrzyka i uczniów kl. VII "b" A. Jasiurkowskiego i K. Gajdeczki.

Data dodania: 2023-10-23 08:23:13
Data edycji: 2023-10-23 08:26:27