Londyn - warsztaty językowe

UWAGA!  Dwie opcje warsztatów językowych w Londynie!

Poniżej dwa programy wyjazdów do Londynu - dla uczniów, którzy już byli oraz dla uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w londyńskiej przygodzie po raz pierwszy. Terminy do ustalenia - z uwagi na ceny biletów lotniczych. Pierwszy proponowany termin to 17-20 października, potem 28-31 października oraz 8-11 listopada plus terminy późniejsze i styczeń, luty…..2023.

Dla uczniów, którzy jeszcze nie byli w Londynie zapraszamy do realizacji poniższego programu podczas warsztatów językowych.
Cudowna przygoda z najlepszym przewodnikiem w Polsce.???? Zapraszamy do współpracy również uczniów z innych , sosnowieckich szkół ?
London Dream - Podróż EduKreacyjna
Zakwaterowanie - rodziny brytyjskie
Termin - do uzgodnienia
Miejsce wylotu - jedno z polskich lotnisk
Czas trwania - 4 dni
Cena - 900 zł + 260 GBP - kupno biletu lotniczego, ubezpieczenia i pilotażu, transport - samolot, na miejscu komunikacja lokalna
ubezpieczenia: NNW, KL, bagaż
Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, pakiety lunchowe, opieka pilota, przewodnik, realizacja programu i projektów, opłata za rodziny brytyjskie, realizację programu, bilety wstępu, komunikacja lokalna, transfery.
Program
1. Po przylocie w godzinach porannych przejazd do centrum Londynu. Realizacja programu - spacer i zwiedzanie najważniejszych miejsc Westminsteru - obok m.in. House of Parliament, wieży zegarowej z Big Benem, Parku St. James, Pałacu Buckingham, alei The Mall, Trafalgar Square, wejście do Galerii Narodowej, tematyczny spacer - połączenie „Szlakiem Harry Pottera” z miejscami związanymi Jamesem Bondem, Sherlockiem Holmesem, celebrytami i inne. Edukreatywne warsztaty językowe z udziałem Native Speakerów.
2. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych „Madame Tussauds”, warsztaty modowe, zakupy na najsłynniejszej ulicy świata Oxford Street, nauka gry w krykieta, językowa gra terenowa, wizyta w dzielnicy muzealnej - Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, Museum Wiktorii i Alberta (do uzgodnienia).
3. Wizyta w najbardziej kolorowej dzielnicy Londynu, Camden (znanej z subkultur, klubów muzycznych, influenserów modowych, Amy Winehouse i wielu innych), językowa gra terenowa, spektakl musicalowy w jednym z najwspanialszych światowych teatrów bądź London Dungeon - kultowy spektakl historyczny z elementami interaktywnego thrillera. Spacer po wyjątkowych dzielnicach Londynu - Soho i China Town.
4. spacer po City of London a także przejście obok m.in. Tower of London, doków św. Katarzyny, Tower Bridge, galeria Hay, Teatru szekspirowskiego The Globe, Tate Modern, mostu Milenijnego, Katedry św. Pawła, przejażdżka największą karuzelą świata - London Eye, językowa gra terenowa, wylot do Polski w godzinach wieczornych.
Poszczególne elementy mogą ulec zmianie.

London ⁃ Great to be here again!
Podróż EduKreacyjna dla uczniów, którzy już byli na warsztatach w Londynie!
Zakwaterowanie - rodziny brytyjskie
Termin - do uzgodnienia
Miejsce wylotu - jedno z polskich lotnisk
Czas trwania - 4 dni
Cena - 900 zł (zaliczka na kupno biletu lotniczego, ubezpieczenia i pilotażu)
Transport - samolot, na miejscu komunikacja lokalna
ubezpieczenia: NNW, KL, bagaż
Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, pakiety lunchowe
Opieka pilota, przewodnik, realizacja programu i projektów
Do ceny należy doliczyć 330 GBP - opłata za realizację programu - bilety wstępu, komunikacja lokalna, transfery.
Program
1. Dzień
• Welcome to London (przejście przez dzielnicę Westminster - m.in. obok Houses of Parliament, Big Ben, Placu Parlamentarnego, Downing Street, gwardii królewskiej, placu Trafalgar, wejście do Galerii Narodowej - jednej z najwspanialszych galerii malarstwa na świecie, przejażdżka największą karuzelą świata, słynnym London Eye lub London Dungeon - kultowy spektakl historyczny z dreszczykiem.
2. Dzień
• Harry Potter Expirience (spacer z przewodnikiem anglojęzycznym śladem lokalizacji, związanych z Harry Potterem i JK Rowling, wizyta w studio filmowym Warner, gdzie realizowano filmy HP, konkurs z nagrodami), zakupy na Oxford Street - kultowej ulicy z mnóstwem sklepów i wielu atrakcji.
3. Dzień
• Sport Day - wizyta na kortach Wimbledońskich - zwiedzanie z przewodnikiem kortów w legendarnej dzielnicy Wimbledon, muzeum, szatni, spojrzenie od kulis na najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie, wizyta na Stadionie Wembley - kultowym miejscu dla sportu światowego.
4. Dzień
• Good bye London Spacer po City od London - między innymi obok Tower of London, Tower Bridge, St Paul Cathedral, rejs po Tamizie. Transfer lotniskowy. Wylot do Polski w godzinach wieczornych
Poszczególne elementy mogą ulec zmianie, przesunięciu bądź zostać zastąpione innymi ze względu na brak możliwości ich realizacji.
Każdego dnia realizowany jest „Projekt Tableau”
Kreujemy wspólnie edukację na miarę nowych potrzeb.
Data dodania: 2022-09-24 18:39:58
Data edycji: 2022-09-24 19:01:38