„Łączy nas Żeromski”

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła realizuje projekt eTwinning „Łączy nas Żeromski”. Projekt skierowany jest do szkół, których patronem jest Stefan Żeromski. Współpracujemy ze szkołami w Brennej, Górzynie oraz Ostrowcu Świętokrzyskim.

W trakcie trwania projektu poznamy historię naszych małych Ojczyzn, zaprezentujemy postacie z naszego regionu, które warte są uwagi, a także wymienimy się pozdrowieniami na Dzień Patrona. Finałowym efektem naszego projektu będzie utworzenie wirtualnego przewodnika.

Zachęcamy do zaangażowania się w projekt całą społeczność szkolną. Obecnie zadaniem każdej placówki jest przygotowanie prezentacji szkoły i okolicy. Można opracować filmik,prezentację multimedialną, plakat. Osoby, które chcą wziąć udział w tworzeniu naszej prezentacji proszone są o wcześniejszy kontakt z panią Magdaleną Szczerbowską poprzez czat w aplikacji Teams. Zapraszamy do współpracy.

Data dodania: 2020-11-24 19:04:16
Data edycji: 2020-11-24 20:04:35