Czcionka:

Kontrast:

''Kropkowy zawrót głowy''

15 września 2021r. ponownie dołączyliśmy do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki.

By uczcić to  wielkie święto kreatywności uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nakrapianej rewii mody, tworzyli inspirujące prace z wykorzystaniem motywu kropki oraz wzmacniali wiarę we własne możliwości.

W trakcie zajęć przybliżono uczniom historię małej Vashti, bohaterki książki Petera Reynoldsa pt. "Kropka".Opowieść ta uczy pokonywania trudności, dodaje odwagi osobom, które nie wierzą  w  siebie oraz zachęca do twórczej zabawy.

Kolejnym etapem naszych twórczych działań było przygotowanie klasowego plakatu z użyciem nakrapianych elementów. Nasi uczniowie wykazali się oryginalnością i stworzyli piękne prace. Każdy plakat utrzymany był w ciekawym stylu.

Na zakończenie uczniowie podjęli wyzwanie pod hasłem " Ile kropek pokolorujesz w minutę?"oraz rozwiązywali nakrapiane łamigłówki.Wszyscy miło i kreatywnie spędziliśmy czas.

Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom, którzy z zaangażowaniem przystąpili do tej akcji. Organizatorem wydarzenia była p. M. Kondracka.

Data dodania: 2021-09-17 18:44:03
Data edycji: 2021-09-28 15:44:41