Konsultacje dla uczniów klas ósmych

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas ósmych

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r.  od dnia 25 maja 2020 r. uczniom klasy VIII naszej szkoły zapewniamy  konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty.

W związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na Covid-19 w naszym regionie oraz  mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów proponujemy konsultacje z nauczycielami  prowadzone online.  Konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych będą realizowane z uczniami indywidualnie lub w niewielkich grupach.

1. Harmonogram konsultacji

język polski- poniedziałek 13:00-13:45

język angielski- wtorek 13:00-13:45

matematyka- czwartek 13:00-13:45

1. Zasady prowadzenia konsultacji:
  • Spotkania odbywać się będą poprzez aplikację Teams lub inny, wskazany przez ucznia komunikator (w razie trudności z dostępem do Teams).
  • Informację o potrzebie konsultacji należy wysłać poprzez dziennik elektroniczny do nauczyciela przedmiotu do godziny 15:00 w dniu poprzedzającym konsultację. Pozwoli to nauczycielowi na odpowiednie zorganizowanie spotkania na platformie oraz przygotowanie zajęć pod kątem dydaktycznym, w tym zaplanowanie treści i form pracy w zależności od oczekiwań oraz potrzeb uczniów.
  • Po zgłoszeniu przez ucznia chęci udziału w konsultacjach nauczyciel zorganizuje zajęcia indywidualne lub w niewielkiej grupie w aplikacji Teams. Po zalogowaniu się na platformę uczeń dołączy do zajęć poprzez kalendarz. W razie jakichkolwiek problemów nauczyciel udzieli wszelkich potrzebnych wskazówek.
Data dodania: 2020-05-22 16:18:41
Data edycji: 2020-05-24 15:36:18